Darmowy konkurs typowania wyników – typuj.org

Dzisiaj będzie o szansie na dodatkowy zarobek dla fanów piłki nożnej. Interesuje Was Ekstraklasa? Może lubicie też Premiership, Bundesligę? Albo jesteście fanami Serie A, czy Primera Division? A może oglądacie tylko Europejskie Puchary? W każdym z powyższych przypadków musicie przeczytać ten artykuł!

Liga typerów – typuj.org – bo o tym mowa – to darmowa zabawa polegająca na typowaniu wyników spotkań. Darmowa, ale… z prawdziwymi nagrodami! W sezonie 2015/2016 łącznie nagrodzonych zostanie ponad 1000 osób kwotą ponad 50 tysięcy złotych. Za darmo!

Na czym to polega? Opis podzieliłem na trzy etapy:

1. Rejestracja

Najbardziej czasochłonny etap, ale nie powinien zająć więcej niż 15 minut. Wchodzimy na stronę główną i zakładamy nowe konto. Podczas rejestracji nie są wymagane żadne newralgiczne dane, a e-mail zostanie użyty jedynie do przypominania o nowym sezonie (ilość maili reklamowych w roku 2014/2015 – dwa, sprawdziliśmy).

Następnie trzeba uzupełnić loginy sponsorów. Co ważne – założenie kont u sponsorów konkursu również jest całkowicie bezpłatne, nigdy nie będzie trzeba na nie nic wpłacać. I to już wszystko jeżeli chodzi o rejestrację :). Loginy można uzupełnić w późniejszym czasie (po rejestracji), ale ważne by zrobić to przed oddaniem typów.

2. Typowanie

Jeżeli mamy już konto możemy typować. Logujemy się i klikamy zakładkę typuj. Do wyboru mamy jedną sześciu lig (trzy już ruszyły, trzy ruszą w sierpniu): cztery największe ligi europejskie (Serie A, Premiership, Primera Division, Bundesliga), Europejskie Puchary oraz polską Ekstraklasę. W każdej lidze co tydzień do wytypowania jest dziesięć spotkań piłkarskich (wszystkie mecze poza poniedziałkowymi, czasem jakieś dodatkowe elementy jak wynik do przerwy, czy liczba goli).

Zawsze mamy do wyboru trzy opcje: 1, X lub 2. 1 oznacza wygraną gospodarzy, X oznacza remis, a typując 2 stawiamy na wygraną gości.

A co jeżeli nie masz swojego faworyta? Nic się nie martw! Po pierwsze Typuj.org udostępnia bezpłatnie statystyki na temat typów innych graczy (tutaj statystyki: liga polska), dzięki czemu wiemy ile osób typowało dany wynik. Ponadto typuj.org współpracuje z forum bukmacherskim, gdzie znajdziecie darmowe analizy wybranych spotkań. Sprawdź i wejdź na www.typybukmacherskie.org

Analizując to wszystko możecie oddać od 1 do 10 typów w każdej lidze. Pamiętajcie jednak, że poprawny typ to 1 punkt, a błędny to -0,6 punktu!

3.Sprawdzanie wyników i odbieranie nagród

Oddałeś już typy? Teraz pozostaje Ci śledzić wyniki spotkań. Gdy dobrze Ci idzie sprawdź koniecznie swoje miejsce w klasyfikacji tygodniowej. Wygrywa bardzo dużo osób!

Nagrody:

–  Co tydzień 1200 PLN podzielonych na 30 nagród!

–  Dodatkowo, co miesiąc, dalsze 600 PLN dla TOP 6!
– Dodatkowo, co roku, dalsze 5000 PLN dla TOP 10!

Dodatkowo jeżeli macie kolegów, to za każdego znajomego (bez górnego limitu!) otrzymacie 10 PLN. Polecisz 15 osób? 150 PLN jest Twoje!

I to już wszystko. Pamiętaj by oddawać typy co tydzień – w ten sposób zwiększasz swoje szanse na nagrody. Pierwsze mecze ruszają zwykle w piątek o godzinie 18:00, więc oddaj typy wcześniej.

Wpis sponsorowany

 

Podziel się wpisem: