Jak trafić na okładkę Przeglądu Sportowego? Pojechać na Dni Biznesu w Sporcie

Czego reszta Polski może zazdrościć Warszawie? Z całą pewnością Dni Biznesu w Sporcie. Wydarzenie organizowane w Szkole Głównej Handlowej jest co roku w grudniu powodem, by wybrać się do stolicy i posłuchać, co mają do powiedzenia przeróżne postaci łączące biznes i sport. Co roku przywoziłem stamtąd ciekawostki, znajomości, tematy na teksty, wywiady (w zeszłym roku była na Dniach Biznesu w Sporcie okazja przepytać sztandarowy przykład człowieka sukcesu – Rafała Sonika – tuż przed wyjazdem na wygrany przez niego Rajd Dakar), a nawet pierwsze strony Przeglądu Sportowego. Pisałem i pisałem na różne tematy, nie mogąc się dochrapać materiału z okładki, pojechałem na Dni Biznesu w Sporcie, gdzie porozmawiałem z Tomaszem Majewskim i z tym wywiadem wskoczyłem na “jedynkę”. Sami więc widzicie, że warto.

Najlepsze w Dniach Biznesu w Sporcie jest to, że zawsze trafi się postać, która pozornie nie zapowiada się ciekawie, opowie o temacie, który teoretycznie kompletnie człowieka nie interesuje, a później siada się w sali i okazuje się, że postać i temat są absolutnie fascynujące i inspirujące. Nie polecam więc dzielenia wystąpień na lepsze i gorsze. Lepiej słuchać wszystkiego od deski do deski.

Z Dniami Biznesu w Sporcie mam do czynienia od 2011 roku i z każdym rokiem impreza jest coraz prężniejsza. Już drugi raz “Z nogą w głowie” ma zaszczyt być patronem medialnym wydarzenia, które odbędzie się w dniach 8-10 grudnia w SGH w Warszawie.

Podczas tegorocznej edycji konferencji również nie zabraknie ciekawych osób i tematów: Dariusza Mioduskiego, właściciela Legii Warszawa oraz Tomasza Zahorskiego, pełnomocnika zarządu ds.Międzynarodowych i Administracji sportowej, komentatorów i dziennikarzy sportowych: Tomasza Smokowskiego i Piotra Sobczyńskiego, Doriana Dziubinskiego, starszego specjalistę ds. wydarzeń, bezpieczeństwa i infrastruktury na wydarzeniach sportowych, czy Joanny Nycz-Kowalskiej, prezesa zarządu Proton Relation Sp. z o.o.

Patronatem honorowym tegoroczną edycję Dni Biznesu w Sporcie objął Polski Komitet Olimpijski. Głównym sponsorem projektu została firma Accenture, w gronie partnerów znajdziemy wydawnictwa sportowe, takie jak SQN, Sendsport, AHA czy Inne spacery,instytucje kulturalne – Kino Luna i Teatr Powszechny oraz miejsca, gdzie studenci mogą spędzać czas wolny, czyli ANOYA Squash czy Let Me Out.

Konferencja ma charakter bezpłatny. Wstęp na wykłady jest wolny, natomiast na warsztaty będą prowadzone zapisy ze względu na limitowaną liczbę miejsc. Zapisy odbędą się w niedzielę 6 grudnia o godzinie 20.

Więcej szczegółów na temat konferencji (m.in. dokładne godziny wykładów i warsztatów, termin zapisów, pełną listę prelegentów) można znaleźć na fanpage’u wydarzenia na Facebooku: www.facebook.com/DniBiznesuwSporcie.

Podziel się wpisem: